Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Голова райдержадміністрації Микола Шошин разом з Малинівським селищним головою Миколою Семер’яновим поздоровив з днем народження ветерана Віктора Тішевського, якому виповнилося 95 років.

 

Це єдиний живий учасник бойових дій Другої світової війни, який залишився у найбільшому населеному пункті Чугуївщини – Малинівці. На жаль, інших живи ветеранів-фронтовиків вже немає.

Живе дідусь разом з рідними – донькою, онукою з її чоловіком та сином у приватному будинку. Незважаючи на вік, опікується по господарству собакою та кішкою, багато читає, передає оточуючим життєвий досвід.

На пам’ять Віктор Георгійович не скаржиться і при нагоді цікаво розповідає про своє життя. Народився він в Азербайджані. Пройшов майже всю війну, на якій служив снайпером, кілька разів його було поранено. Перемогу над ворогом зустрів у Німеччині, має заслужені бойові нагороди.

Після війни служив у Сибіру, звідки й демобілізувався та осів у Харкові разом з дружиною. Загальний трудовий стаж Віктора Тішевського складає понад шістдесят років. Увесь час він працював механізатором на виробництві у нафтодобувній галузі, будівництві.

Секрет власного довголіття пояснює тим, що сповідує здоровий та активний спосіб життя – працює фізично, байдужий до алкоголю, давно не палить, багато дихає свіжим повітрям.

«Я знаю Вас вже не перший рік і надзвичайно тішуся тим, що ви – завжди усміхнена, доброзичлива та щира людина, – підкреслив у розмові з іменинником голова райдержадміністрації Микола Шошин, вручаючи йому квіти та подарунок. – Ви – жива легенда на Чугуївщині, а всі етапи Вашої славної біографії – захисника Вітчизни, сумлінного трударя та батька дружнього сімейства, свідомого громадянина гідні пошани та поваги. Бажаю Вам, шановний Вікторе Георгійовичу, найголовнішого – здоров’я та родинного благополуччя, будьте й на 100-літньому своєму ювілеї у такій же чудовій формі».