Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Над вирішенням питання погашення заборгованості з податків і зборів до бюджетів усіх рівнів в райдержадміністрації працює комісія з питань забезпечення своєчасності сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів та ефективного використання бюджетних коштів.

 

30 січня 2019 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Григорія Танкова проведено перше в цьому році засідання комісії, на якому було розглянуто наступні питання:

- про проведену роботу зі сплати податків фізичними та юридичними особами, які ведуть діяльність на території Есхарівської та Введенської селищних рад, Кам’яноярузької сільської ради, Чкаловської ОТГ;

- про моніторинг підприємств, установ, організацій, які ведуть діяльність на території ради;

- про проведену роботу з підприємствами-боржниками щодо сплати податків.

З метою отримання інформації щодо проведеної роботи з ліквідації заборгованості минулих періодів по фізичним і юридичним особам-платникам податків Чугуївського району здійснювалися спільні заходи з Головним управлінням Державної фіскальної служби України у Харківській області.

На засіданні комісії обговорювався звіт Олени Тишкевич, секретаря Есхарівської селищної ради стосовно заборгованості з податку на доходи фізичних осіб, плати за землю, екологічного податку в сумі 715,2 тис. грн Есхарівського житлово-комунального експлуатаційного управління -2011, по податку на доходи фізичних осіб, податку на прибуток підприємств комунальної власності в сумі 600,8 тис. грн комунального підприємства «Домовой», з плати за землю в сумі 36,9 тис. грн садового товариства «Колос», по єдиному податку з сільгоспвиробників в сумі 13 тис. грн приватного акціонерного товариства «Тепличний». Заборгованість досі не ліквідовано.

На наступне засідання комісії вирішено запросити зі звітами керівників КП «Чугуївська саночистка» та СТ «Колос», надіслати претензію до ПРАТ «Тепличний».

Також на засіданні комісії обговорювався звіт Ольги Михайлової, секретаря Кам’яноярузької сільської ради з питання ліквідації заборгованості з плати за землю в сумі 323,4 тис. грн АТ «ХАРП». Стосовно цього підприємства необхідно звернутись до Харківської обласної державної адміністрації та Головного управління Держгеокадастру у Харківській області з проханням укласти відповідний договір.

Комісія з питань забезпечення своєчасності сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів та ефективного використання бюджетних коштів розробляє свої рекомендації для кожного конкретного випадку.