Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Новий онлайн-ресурс стане єдиною платформою для обміну інформацією та співпраці інвесторів, бізнесу, громадськості та органів влади.

 

Портал розроблено спеціалістами Департаменту економіки та міжнародних відносин ХОДА. Ресурс містить вичерпну інформацію про регіон. Потенційний інвестор може знайти на сайті подробиці щодо інвестиційної динаміки, фінансового клімату регіону, дізнатися про розвиток виробничої сфери, туризм та відпочинок, логістику та комунікації, гуманітарну сферу Харківщини. Для представників бізнесу на порталі зібрано інформацію щодо регіональних програм підтримки підприємців. Є на сайті розділ, де представники бізнесу можуть розміщувати свої бізнес-проекти у пошуках інвесторів тощо.

«Цей портал розроблено з метою створення простору для взаємодії бізнесу, інвесторів, влади і громадськості. Це інтерактивна онлайн-можливість співпраці, об’єднана база ресурсів. Для підприємців це можливість капіталізації бізнесу, для влади – перспектива розвитку інфраструктури, нові робочі місця тощо, - розповів у ході презентації інвестиційного порталу директор Департаменту економіки та міжнародних відносин ХОДА Андрій Колос. – Департамент буде підтримувати роботу цього механізму. Будемо працювати над тим, щоб цей продукт був актуальним, сучасним та результативним для соціально-економічного розвитку регіону».

Андрій Колос також зазначив, що на розробку порталу не було витрачено бюджетних коштів. Сайт було створено виключно силами департаменту.