Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

5 січня 2019 року у відділі освіти райдержадміністрації відбулася нарада керівників закладів освіти району за участю очільника краю Миколи Шошина.

 

Голова райдержадміністрації подякував освітянам за плідну роботу у 2018 році та окреслив ряд завдань, які стоять перед ними у поточному році. Микола Шошин зауважив, що у Чугуївському районі, як і на Харківщині в цілому, ведеться масштабна робота щодо оновлення закладів освіти. Це один з пріоритетів роботи влади, цим питанням безпосередньо опікується губернатор області Юлія Світлична.

«Важливим завданням у минулому році була підготовка закладів освіти до роботи в умовах реалізації концепції Нової української школи, - сказав керівник району, - і сьогодні з упевненістю можна сказати, що на Чугуївщині Нова українська школа успішно стартувала. Кожен заклад освіти забезпечений новітніми засобами навчання в початковій школі, де створене нове освітнє середовище. Це й мобільні меблі для учнів, й інтерактивне обладнання з доступом до мережі Інтернет, і навчальні осередки для розвитку дітей.

Для покращення матеріально-технічних умов у закладах освіти району з різних джерел профінансовано будівництво та капітальний ремонт приміщення медіатеки та ресурсної кімнати у Есхарівській школі, капремонт їдальні Кам’яноярузького НВК, встановлення комплектів тренажерів та спортивних комплексів у 7 закладах освіти тощо. За рахунок коштів районного бюджету лише за рік в 4-х закладах освіти замінили вікна на суму 498 тис. грн.

Заслуговує на увагу участь есхарівців у конкурсі міні-проектів «Разом в майбутнє», завдяки чому вдалося замінити покрівлю у Есхарівському ДНЗ та придбати технологічне обладнання і меблі для їдальні Есхарівської школи».

Голова райдержадміністрації закликав освітян продовжувати розпочату роботу та висловив найкращі сподівання на майбутнє випускників закладів освіти. Зокрема, він сказав: «Одним з першочергових завдань педагогів є виховання сьогоднішніх учнів, молоді, яким належить будувати Україну. А ми їм повинні допомогти і підтримати їх».

Також на нараді розглядалися питання про організацію методичної роботи, порядок проведення державної підсумкової атестації, підсумки проведення всеукраїнських учнівських олімпіад і конкурсу «Учитель року-2018» та реєстрацію випускників для участі у ЗНО-2019.