Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

5 лютого 2019 року 30 шукачів роботи з Чугуївщини долучилися до першого регіонального ярмарку вакансій у режимі он-лайн, який у рамках проекту "Живи та працюй в Україні" організував та провів Харківський обласний центр зайнятості.

 

На ярмарку вакансій, що вперше проводився по Skype, запропонували близько 100 вакансій такі підприємства, організації та установи: Головне управління Національної поліції України в Харківській області, КП "Салтівське трамвайне депо", ПрАТ "Трест Житлобуд-1", ТОВ ФК "Кредіплюс", РФ "Південна залізниця" АТ "Укрзалізниця".

Це нововведення в роботі служби зайнятості викликало неабиякий інтерес, адже безробітні, перебуваючи у базових центрах або філіях зайнятості, де вони зареєстровані, змогли не тільки почути та побачити роботодавців та ознайомитися з наявними вакансіями, а й наживо поспілкувалися в режимі он-лайн, отримати відповіді щодо вимог та умов працевлаштування. Шукачі роботи цікавилися не тільки заробітною платою, а й можливістю навчання на робочому місці, кар’єрного росту, транспортної доступності, забезпечення соціальним житлом та іншими соціальними гарантіями. Для більш детальної інформації безробітні тут же отримали контактні номери телефонів.

Цей новий формат надання соціальних послуг населенню та швидкого укомплектування вакансій планується впроваджувати і надалі. Переваги очевидні: з одного боку, безробітні та шукачі роботи навіть з найвіддаленіших населених пунктів мають змогу напряму поспілкуватися з роботодавцями, не витрачаючи гроші та час на відвідування роботодавця, наприклад, у м. Харкові, з іншого - роботодавці, які бачать регіональну цільову аудиторію потенційних працівників та їх очікування від майбутньої роботи.