Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Це назва проекту, який реалізує Державний інститут сімейної та молодіжної політики. Його метою є вивчення сучасних сімейних цінностей молоді, розкриття процесів трансформації шлюбно-сімейних відносин, готовності молоді до створення сім’ї та виховання дітей.

 

Чугуївський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в рамках проекту сприяв у проведенні соціологічного дослідження та залучив до участі в анкетуванні Кочетоцьку загальноосвітню санаторну школу-інтернат І-ІІІ ступенів, Кам’яноярузький і Введенський НВК та Чугуївський професійний аграрний ліцей. В опитуванні взяли участь учні віком 14-15 років та 16-17 років.

У анкеті діти визначали, що в їх уяві є любов’ю. Хлопці зазначили, що любов – це найліпше у світі почуття один до одного, яке неможливо забути. Дівчата написали, що любов – це щось надзвичайне, чарівне, без чого не можна жити, це дуже сильні почуття однієї людини до іншої, бажання бути тільки з нею і ніколи не відпускати.

На питання «Який стиль виховання панує у родині?» загальна більшість дітей відповіла, що демократичний: батьки надають дітям можливість висловлювати свою думку та мати право вибору, а також авторитарний стиль: батьки суворо контролюють діяльність та поведінку дітей. У разі виникнення у дітей будь-якої складної життєвої ситуації, то зазвичай за порадою вони звертаються до батьків, брата або сетри, інколи до старшого за віком друга або подруги.

Що стосується питання, які умови необхідні для щасливого сімейного життя, діти визначили, що довіра, здатність поступатися один одному, любов, повага, підтримка, турбота, спільне прийняття рішень та вміння долати конфлікти є необхідними в стосунках між членами родини.