Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Галерея


Notice: Undefined variable: imageOrigWidth in /home/chuguev/public_html/modules/mod_phocagallery_image/mod_phocagallery_image.php on line 863

Notice: Undefined variable: imageOrigWidth in /home/chuguev/public_html/modules/mod_phocagallery_image/mod_phocagallery_image.php on line 893

Notice: Undefined variable: imageOrigHeight in /home/chuguev/public_html/modules/mod_phocagallery_image/mod_phocagallery_image.php on line 893

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Сьогодні на початку семінару-наради з сільськими, селищними головами та секретарями місцевих рад голова райдержадміністрації Микола Шошин наголосив, що на порядку денному стоять дуже важливі для мешканців населених пунктів району питання.

 

Перші серед них – питання щодо надання медичної допомоги населенню. Головний лікар КП «Чугуївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»Тетяна Черевань, говорячи про розвиток первинного рівня медицини, зосередила увагу присутніх на необхідності підтримки органами місцевого самоврядування діяльності амбулаторій та ФАПів. Тільки спільна робота центру, райдержадміністрації та самоврядування прискорить подальше впровадження заходів з реформування. Зокрема, втілення телемедицини.

Голова райдержадміністрації зазначив: «Наш районний центр первинної допомоги є одним з найкращих в області стосовно впровадження новітніх технологій, до нас навіть їздять за досвідом з інших районів. Втілення телемедицини, а в цьому ми теж попереду, дає можливість хворому терміново в доступному форматі на відстані отримати допомогу будь-якого спеціаліста.

Завдяки децентралізації в кілька разів збільшилися сільські та селищні бюджети, а отже зросли можливості рад направляти кошти на розвиток медицини, освіти та інших галузей. Потрібно грамотно проявляти ініціативу на місцях, всі питання виносити на громадське обговорення. Створення рад регіонального розвитку на місцях дозволяє прозоро приймати рішення та ефективно розпоряджатися коштами. Адже люди дають оцінку владі за результатами її роботи, коли вони бачать, що стало краще, що виконується все обіцяне».

Заступник директора КНП «Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка» Ірина Гаєвська та завідувач Чугуївським відділенням КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Ольга Кучерявенко поінформували присутніх про надання населенню вторинної (спеціалізованої) та екстреної медичної допомоги.

На нараді розглядалися також питання про проведення колективно-договірної компанії у поточному році, взаємодію військкомату з органами місцевого самоврядування з ведення військового обліку, профілактику сказу тощо.