Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Про це доповів на підсумковій медичній нараді за результатами діяльності в 2018 році директор центральної районної лікарні, заслужений лікар України В’ячеслав Грушка.

 

Традиційне щорічне зібрання медичних працівників району відбулося за участю заступника начальника Управління охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації, начальника відділу з медичної діяльності Наталії Куфтеріної, голів Чугуївських райдержадміністрації Миколи Шошина та райради Антона Бабійця, заступника Чугуївського міського голови Тетяни Вінник, представників Чкаловської та Малинівської об’єднаних територіальних громад.

Діяльність лікарні за минулий рік проаналізував керівник закладу В’ячеслав Грушка. Він назвав 2018-й «роком початку нової ери в медичному обслуговуванні жителів Чугуївського району та м. Чугуєва». І це дійсно так. Адже торік керівництво області в особі губернатора Юлії Світличної надало нашій лікарні сучасне обладнання, зокрема, рентген-апарати, цифровий мамограф та УЗІ експерт-класу, що дозволило ЦРЛ перейти на якісно новий європейський рівень діагностики й надання висококваліфікованої допомоги населенню. Особливо відчутного прогресу досягнуто в лікуванні серцево-судинних захворювань. Високий фаховий рівень чугуївських медиків та відчутна підтримка обласної клінічної лікарні дозволили значно зменшити кількість смертей від інфаркту міокарда.

Про досягнення на шляху реформування медичної галузі та напрямки вирішення ще існуючих проблем розповіла головний лікар Чугуївського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Тетяна Черевань. Так, 82,8% населення району уклали декларації з сімейними лікарями, центром активно закуповуються нові електрокардіографи з системою «Телекард» в рамках розвитку телемедицини. На ремонт Чкаловської амбулаторії спрямовано понад 3 млн. грн, а в Малинівці швидкими темпами зводиться нова амбулаторія, яка буде обладнана сучасним устаткуванням, забезпечена службовим автомобілем і житлом для лікарів.

Підсумовуючи роботу медичної наради, голова райдержадміністрації Микола Шошин зазначив: «Я пишаюсь чудовим колективом медиків Чугуївського району. Ми усі разом взялися практично з нуля побудувати сільську медицину, враховуючи світовий досвід. І нам це вдасться зробити, оскільки маємо вагому підтримку керівництва області, є повне порозуміння між усіма ланками медичної галузі, а також діалог з громадами й відповідне фінансування».

Наталія Куфтеріна від імені голови облдержадміністрації Юлії Світличної щиросердно подякувала медикам Чугуївщини, місцевій владі за їх плідну працю, результатом якої є третє рейтингове місце, що посідає наш район в галузі охорони здоров’я громадян.

«Ви вирізняєтесь серед інших районів тим, що коли на Слобожанщину заходять іноземні інвестори, то вони висловлюють своє бажання співпрацювати саме з вашим районом і готові вкладати свої кошти саме в цей край» – заявила Наталія Куфтеріна, й ця оцінка красномовно свідчить про високий потенціал наших земляків-медиків.