Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

На нараді заслухали публічний звіт керівника району за підсумками роботи у 2018 році. Голова райдержадміністрації Микола Шошин відразу зазначив, що в минулому році проведено значну роботу щодо соціально-економічного розвитку Чугуївщини.

 

Є досягнення та позитивні напрацювання в усіх галузях. Він розповів про основні з них, підкресливши, що великий обсяг робіт реалізовано завдяки державним та обласним проектам.

Керівник району звернувся до сільських та селищних голів з проханням поліпшити інформування населення, максимально використавши для цього зустрічі з людьми. Адже саме місцева ініціатива дозволяє кардинально міняти якість життя наших земляків. Тому треба широко використовувати фінансові та організаційні можливості, що гарантують нам Президент Петро Порошенко і керівник області Юлія Світлична.

Про хід опалювального сезону присутніх поінформувала Ірина Володько – начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації. Вона сказала, що надзвичайних ситуації з опаленням цього року не було. Технічні неполадки з котлом в Малинівці швидко ліквідували, запустивши другий котел, і на теплопостачанні споживачів це не позначилося. Це свідчить про проведену в районі якісну підготовку до зимового періоду, зазначила І. Володько.

Микола Шошин погодився, що в минулому році підприємства ЖКГ постаралися, і висловив надію на нормальне проходження опалювального сезону. Однак надалі, запевнив голова райдержадміністрації, ми будемо в ЖКГ не лише латати покрівлі, а й рухатимемося вперед. Прикладами є сучасна енергоефективна котельня в Кочетку або програма щодо втілення енергозберігаючих технологій в Чкаловському.

На нараді також привітали з Днем народження військового комісара Руслана Мазовецького. Голова райдержадміністрації подякував йому за роботу та побажав нових здобутків на професійній ниві. Очолюваний Р. Мазовецьким Чугуївський об’єднаний районний військовий комісаріат на високому рівні виконує всі поставлені перед ним завдання і вважається одним з кращих не лише в Харківській області, а й в Україні.