Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

На минулому тижні в Чугуївській міськрайонній філії Харківського обласного центру зайнятості   відбулася зустріч роботодавця з безробітними, в якій взяли участь 29 шукачів   роботи.

 

Перед учасниками заходу виступив   представник   підприємства   ПАТ «Страхова компанія «АссісТАС»   Олександр Сердюк, який розповів, що страхова компанія – національний лідер України на ринку страхування життя. Сьогодні вона є однією з провідних та найбільш авторитетних страхових компаній в Україні, яка пропонує своїм клієнтам широкий спектр сучасних та інноваційних програм індивідуального та корпоративного убезпечення життя разом з якісним професійним обслуговуванням. Компанія «ТАС» входить до складу однієї з найбільших в Україні фінансово-інвестиційної групи «TASGROUP».

О. Сердюк зацікавив присутніх перевагами працевлаштування в компанію. На теперішній час потреба підприємства на території міста Чугуєва та Чугуївського району у вакансіях така: агент страховий; менеджер (управитель) з персоналу; експерт-консультант із страхування.

Приємною інформацією для відвідувачів стало те, що для досягнення максимального результату у своїй діяльності компанія творчо використовує отримані знання та практичний досвід, постійно впроваджує новітні технології і завжди готова до змін.

Компанія надає кожному співробітнику можливість реалізувати особистий потенціал, сприяє розвитку професійних знань і умінь, зате очікує від співробітників постійного самовдосконалення й готовності внести свій внесок у розвиток бізнесу страхування життя

Третина учасників заходу залишилася після презентації для індивідуальних співбесід.