Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Чугуївщину включили до 6 районів області, в яких вже в лютому пацієнтам будуть надаватися послуги телемедицини.

 

Тому сьогодні до Чугуївської центральної районної лікарні завітали керівники медустанов з Красноградського, Балаклійського, Барвінківського, Харківського та Краснокутського районів, а також фахівці ряду провідних медичних закладів Харкова.

В нараді-навчанні взяли участь голова Чугуївської райдержадміністрації Микола Шошин, радник заступника голови облдержадміністрації Михайла Черняка Галина Сіроштан та представники компанії-розробника комп’ютерних програм, необхідних для впровадження телемедицини в усіх ланках сфери охорони здоров’я – первинній, вторинній та третинній.

Зібрання мало на меті обговорення втілення телемедицини в Харківській області та відпрацювання навичок її впровадження. Саме про це повідомила Галина Сіроштан. Вона розповіла про завдання, які треба виконати медичній галузі регіону для впровадження телемедицини: проведення тренінгів для медичних працівників і, передусім, лікарів первинної ланки, а також тестових телеконференцій, консультацій тощо.

Головних лікарів та інших учасників тренінгу тепло привітав очільник Чугуївщини Микола Шошин. Він побажав фахівцям плідної праці і висловив подяку керівнику Харківської області Юлії Світличній за вагому підтримку не лише медичної галузі, а й інших сфер життєдіяльності мешканців району.

«Упевнений, що динамічно будуть розвиватися не лише телемедицина, а й уся медична галузь в комплексі, що завдяки професіоналам з великої літери сільська медицина матиме високі стандарти якості й буде впевнено рухатись вперед», - зазначив Микола Шошин.

Медики почули відповіді на складні питання цього нового і надзвичайно важливого напрямку лікарняної справи, поділилися власним досвідом.