Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

28 лютого у Волохово-Ярському навчально-виховному комплексі пройшли загальношкільні батьківські збори, де були присутні майже всі батьки дітей, які виховуються та навчаються у НВК, а це 108 школярів та 20 дошкільнят.

 

На збори завітали заступник голови райдержадміністрації Галина Олексієвець та інші посадовці райдержадміністрації, сільський голова Дмитро Дейкун.

На порядку денному стояли такі питання: звіт керівника про проведену роботу за попередній рік, про здійснення профілактичних заходів щодо попередження захворювань дітей та дитячого травматизму, вибори нового складу батьківської ради та просвітницька доповідь шкільного психолога щодо вікових особливостей дітей.

Директор закладу Ілля Олефір зазначив, що НВК повною мірою виконує завдання, які покладає на нього держава. Забезпечено виконання Державних стандартів щодо отримання дітьми дошкільної, початкової та повної загальної середньої освіти. На утримання закладу у 2018 році із районного бюджету було виділено 342092 грн. Волохово-Ярський НВК забезпечений усім необхідним. Директор висловив окрему подяку місцевому господарству «Агросервіс ЛТД» в особі Володимира Кулика та сільському голові Дмитру Дейкуну, які не залишають без уваги жодну проблему школи.

Перед присутніми виступила заступник голови райдержадміністрації Галина Олексієвець. Вона розповіла про стан справ у районі та окреслила перспективи його розвитку. Торкнулася й питань розвитку освітньої галузі, відзначивши, що у 2018 році для потреб галузі виділено 87 млн грн. (найбільше за останні 25 років), що дало можливість успішно стартувати Новій українській школі, провести будівництво та капітальні ремонти у закладах, облаштувати нові кабінети природничих дисциплін, української мови та літератури, створити інклюзивно-ресурсний центр, ресурсну кімнату, медіатеку та ін.

Найбільшу зацікавленість волоховоярців викликало питання про нарахування субсидій, яке висвітлив начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Лисянський.

Батьки учнів жваво обговорили теми покращення харчування у шкільній їдальні та необхідності придбання для дітей закладу шкільного автобуса.

Коли всі питання порядку денного було розглянуто, вихованці Волохово-Ярського НВК показали концертну програму.