Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Сьогодні за участю заступника голови райдержадміністрації Валентини Волоцкової та заступника начальника відділу освіти райдержадміністрації Лідії Волосенко відбулися батьківські збори у Новопокровському дошкільному навчальному закладі.

 

У закладі виховується 140 дітей у групах раннього та дошкільного віку. Освітній процес забезпечують 14 педагогічних працівників з відповідною фаховою освітою. Вони, як зазначила керівник ДНЗ Світлана Маслова, звітуючи перед батьками про роботу, повністю забезпечують виконання Державних стандартів початкової освіти, беруть участь у всіх заходах, які проводить відділ освіти  райдержадміністрації та КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

Перед присутніми виступила також заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова. Вона підкреслила, що розвиток дошкільної освіти залишається одним з пріоритетних напрямків державної політики. У 2018 році для потреб освітньої галузі було залучено з усіх джерел фінансування понад 87 млн. грн., завдяки чому у навчальних закладах покращилася матеріально-технічна база, придбано нове обладнання та комп’ютерну техніку. Участь в обласному конкурсі міні-проектів «Разом в майбутнє» дала змогу замінити покрівлі, придбати технологічне обладнання та меблі для шкільних їдалень. Важливим чинником у зміцненні здоров’я дошкільнят є організація збалансованого харчування, тому дане питання райдержадміністрація тримає на контролі.

Валентина Михайлівна подякувала педагогічному колективу на чолі з досвідченим керівником за злагоджену роботу у вихованні дітей, відповіла на всі запитання присутніх, привітала жінок з початком весни та вручила грамоти за сумлінну працю та з нагоди Міжнародного жіночого дня вихователям Зої Торохтій, Лідії Смик, Марині Апанасенко, завідувачу господарством Олені Мішньовій та старшій медичній сестрі Олені Карасьовій.