Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

У центрі туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді 1 березня працювала творча лабораторія позашкільних навчальних закладів району за темою «Сучасний погляд на позашкілля або як зробити навчання дітей в позашкільному закладі змістовним, захопливим, цікавим».

 

Семінар був дуже насиченим як теоретичною, методичною інформацією, так і практичними заняттями. Методист закладу Ірина Аккерман доповіла про ключові компетентності НУШ.

Завідуюча краєзнавчим відділом Ярослава Нікітіна запропонувала вправи «Правила та антиправила креативності і стресостійкості», навчила учасників семінару складати гексафлексагон, а разом з Білою Зінаїдою, керівником гуртка краєзнавчого відділу і донечкою Анжелою вони представили теорію поколінь Z.

Після методичного модуля на учасників чекав блок практичний.
Михайло Наточій, керівник гуртків туристського відділу продемонстрував інновації в спортивному орієнтуванні, навчив працювати з картами.

Марина Караулова, керівник гуртків краєзнавчого відділу, за допомогою віртуальної екскурсії перенесла присутніх у рєпінські роки. Смалений Владислав, керівник гуртків туристського відділу здивував своїми напрацюваннями щодо згуртування дитячого колективу засобами командоутворення.

А соціально-психологічна служба центру – Малявіна Олена та Широкорад Марина – закружляли усіх у ритмі танцю із застосуванням елементів танцювально-рухової терапії.