Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Народний депутат України, представник Президента у Верховній Раді Ірина Луценко у рамках робочої поїздки на Харківщину ознайомилася з ходом будівництва нової амбулаторії сімейної медицини в Малинівці.

 

Разом з головою райдержадміністрації Миколою Шошиним та керівником Малинівської ОТГ Миколою Семер’яновим вона ретельно, безпосередньо на місці проінспектувала виконання президентської програми стосовно розвитку місцевих громад та створення належних соціально-побутових умов для мешканців сільської місцевості.

Будівельники запевнили посадовців, що здадуть цей важливий об’єкт своєчасно, у запланований термін – в травні нинішнього року. Ніяких  перешкод для цього немає. Микола Семер’янов, у свою чергу, додав, що амбулаторія матиме найсучасніше обладнання та устаткування, тут створять комфортні умови для пацієнтів і медперсоналу. Водночас здійснюється пошук фахівця на посаду другого сімейного лікаря у цій лікувальній установі, в приміщенні якої розмістяться дві житлові квартири для родин  лікарів.

«Я надзвичайно вражена швидкими темпами робіт на цьому вкрай важливому об’єкті, як і в цілому динамікою перетворень на Харківщині, яку очолює креативний керівник Юлія Світлична, – прокоментувала ситуацію Ірина Луценко. – Мені дуже цікаво взаємодіяти на Слобожанщині з такою злагодженою командою під керівництвом молодої, енергійної голови облдержадміністрації.

Я  не мажоритарний депутат, проте опікуюсь Харківською областю протягом останніх трьох років, і за цей час ми разом зробили багато чого доброго. В тому числі й те, що до кінця поточного року в регіоні, в сільській місцевості з’являться 30 нових сучасних амбулаторій, дві з яких – в Малинівці та Кам’яній Ярузі на Чугуївщині. Такої масштабної розбудови, причому не тільки в медичній сфері, ніколи раніше не було, і треба лише прискорювати цей позитивний процес, невпинно рухатися вперед».