Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Про це повідомила директор Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону ХОДА Надія Кривицька.

 

У рамках програм міжнародної технічної допомоги відбулося три важливі події. Зокрема, в рамках програми «U-LEAD з Європою» у м.Києві, під час роботи конференції «Початок нового партнерства: перші результати», Мереф'янська та Старовірівська ОТГ Харківської області – учасники першого раунду конкурсу з відбору громад, зацікавлених у створені або модернізації ЦНАПів - підписали меморандуми про початок роботи з виконавцями - компаніями NIRAS Sweden AB та SKL International.

«Громади отримають комплексну підтримку від програми: експерти допоможуть громадам як інституційно, так і фізично (техніка, ПЗ, меблі, дизайн-плани,). Крім того, майбутні співробітники ЦНАПів пройдуть навчання, спеціально розроблене шведськими та українськими експертами програми для фахівців, які надають послуги громадянам», - повідомила Надія Кривицька.

За її інформацією, в рамках Ініціативи «Розумний енергетичний менеджмент в ОТГ», що також впроваджується за дорученням Програми «U-LEAD з Європою» проектом GIZ «Енергоефективність у громадах ІІ», Золочівська, Мереф'янська та Нововодолазька ОТГ отримали комплекти обладнання енергоменеджерів. Кожен комплект складається з фахових інструментів для вимірювання технічних параметрів енергоефективності та є необхідним для роботи енергоменеджера.

Громади вже пройшли низку тренінгів та практичних заходів з муніципального енергоменеджменту і розпочали його впровадження. Очікується, що впровадження заходів з енергоменеджменту забезпечить економію енергоспоживання на рівні мінімум 5% сукупних витрат на енергетичні ресурси.