Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Про це під час брифінгу 7 березня повідомив директор Департаменту соціального захисту населення Юрій Шпарага.

 

«Відповідно до розпорядження голови ХОДА Юлії Світличної працює комісія, яка розглядає всі подання від громадян і визначає розмір допомоги. Це стосується, перед усім, лікування. Максимальний розмір допомоги, що може бути надана, – 20 тисяч гривень», - розповів Юрій Шпарага.

Окрім цього, Програмою соціального захисту населення Харківської області на 2016 – 2020 роки коштом обласного бюджету передбачається допомога особам з інвалідністю 1 групи, дітям-сиротам, дітям з інвалідністю, вдовам (до річниці Чорнобильської трагедії) та учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС (до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС).

«Також передбачається надання допомоги, пов’язаної з похованням померлих громадян, на яких розповсюджуються пільги відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», - сказав Юрій Шпарага.

Кошти передбачені й на виплати вдовам військовослужбовців, які загинули під час масових акцій громадського протесту в місті Київ з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, щомісячної допомоги на утримання дітей відповідно до рішення обласної ради.

Окрім того, одноразова матеріальна допомога до Дня перемоги буде виплачена особам з інвалідністю внаслідок війни та учасникам бойових дій, які безпосередньо брали участь у Другій світовій війні 1939 – 1945 років.

«Також передбачена матеріальна допомога особам, які безпосередньо брали участь у антитерористичній операції чи здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки й оборони - з відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях у районах її проведення, та членам сімей загиблих учасників бойових дій до Дня захисника України», – розповів Юрій Шпарага.

Також кошти спрямують на проведення санаторно-курортного лікування учасників АТО (ООС), осіб, що брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих воїнів. Санаторно-курортним лікуванням будуть охоплені особи з інвалідністю загального захворювання, особи з інвалідністю з дитинства, ветерани війни та особи, на яких поширюється дія законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань», а також громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та віднесені до 1-ї до категорії у відповідності до порядку, затвердженого Кабміном.