Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Про це повідомила директор Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону ХОДА Надія Кривицька. Центр створено за досвідом Норвегії, Латвії та Англії за підтримки проекту міжнародної технічної допомоги NORLAU.

 

«Пробація – новий термін в українському законодавстві. У широкому розумінні – це відповідальність особи за скоєний злочин без позбавлення волі. Система пробації передбачає роботу з особами, які вчинили злочин, без ізоляції їх від суспільства – надання їм соціальної і психологічної підтримки та допомоги. І, звісно, це нагляд і контроль за особою під час перебування на пробації», - зазначила Надія Кривицька.

За її інформацією, оновлений офіс пробації створений за моделлю, що передбачає створення безпечного інтерактивного середовища для співробітників та підвищення ефективності реабілітації правопорушників, мотивування їх до зміни прокримінального мислення та сприяння їх виправленню й соціальній адаптації.

Центр такого типу є першим в Україні та враховує європейські практики роботи з особами, які перебувають у конфлікті із законом.

Довідка. За сприяння проектів міжнародної технічної допомоги «Підтримка судової реформи в Україні через повномасштабне впровадження пробації в Україні» NORLAU та «Експертна підтримка врядування та економічного розвитку» (EDGE) проведено капітальний ремонт службового