Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

11 березня 2019 року у Введенському навчально-виховному комплексі відбулися батьківські збори за участю заступника голови райдержадміністрації Валентини Волоцкової.

 

Керівник закладу Е. Царевська виступила перед батьківською громадськістю з питанням про співпрацю сім’ї та школи, що є запорукою виховання учнів. Вона також розповіла про досягнення учнів закладу. Директор закладу відзначила, що педагогічний колектив Введенського НВК повною мірою забезпечує виконання Державних стандартів початкової, базової та повної загальної середньої освіти.

На порядок денний було винесено також питання щодо впровадження концепції Нової української школи, про підготовку учнів 11 класів до зовнішнього незалежного оцінювання, про значення Інтернету в житті дитини. Тема мобільного зв'язку викликала жваве обговорення серед батьків.

Заступник голови райдержадміністрації В. Волоцкова поінформувала присутніх про стан справ у районі та окреслила перспективи його розвитку. Вона відзначила, що ініціативи Президента в галузі освіти успішно втілені в життя. У 2018 році для потреб освітньої галузі було виділено 87 млн грн, що дало можливість успішно стартувати Новій українській школі, провести будівництво та капітальні ремонти у закладах, облаштувати нові кабінети природничих дисциплін, української мови та літератури, створити інклюзивно-ресурсний центр, ресурсну кімнату, медіатеку та ін. Розвиток освітньої галузі здійснюється за постійної підтримки губернатора області Юлії Світличної та районної влади.

Присутні мали змогу поставити запитання щодо нарахування субсидій та участі у проектах розвитку, на які отримали вичерпні відповіді начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації О.Лисянського та начальника відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації С. Альошиної.