Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Голова райдержадміністрації Микола Шошин провів засідання районної робочої групи з координації діяльності органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування щодо сприяння виборчим комісіям у реалізації ними своїх повноважень в період виборів Президента.

 

На засідання було також запрошено сільських, селищних голів та секретарів місцевих рад.

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Денис Локайчук висвітлив питання щодо складання списків виборців. Він, зокрема, зазначив, що з 1 січня по 12 березня 2019 року оброблено понад 1080 справ виборців. Відділ працює без вихідних, тому всі питання стосовно списків вирішуються оперативно. Згідно з календарним планом основних організаційних заходів з підготовки і проведення виборів 21-22 березня попередні списки буде передано для уточнення дільничним виборчим комісіям.

Райдержадміністрація відповідно до вимог законодавства забезпечила оргтехнікою окружну виборчу комісію, яка працює за адресою: м. Чугуїв, вул. Червономанєжна, 18. Про це повідомила заступник керівника апарату - начальник організаційного відділу апарату райдержадміністрації Любов Кіянська. У Чугуївському районі буде утворено 31 виборчу дільницю в приміщеннях галузі освіти, культури, сільських та селищних рад і 1 – в адмінбудівлі елеватору. Вживаються заходи щодо забезпечення дільниць засобами транспорту, зв’язку, обладнанням, інвентарем тощо.

Важливу для виборчих комісій та громадян інформацію надав Володимир Кондрашин – начальник Чугуївського районного відділення Головного управління Державної міграційної служби України в Харківській області: відсутність даних про реєстрацію в паспорті громадянина України чи розбіжності в адресі виборця у паспорті та списку; відсутність в паспорті фото виборця, який досяг 25 чи 45-річного віку, не є підставами для відмови йому в голосуванні. В. Кондрашин також попередив, що найкоротший термін видачі нового паспорта (у разі необхідності) – 10 днів.

З метою запобігання виникненню позаштатних ситуацій у виборчому процесі обговорили проблемні питання керівники служби з надзвичайних ситуацій, центру телекомунікацій, відділення «Харківобленерго», Держпродспоживслужби, поліції.

Підсумовуючи нараду, голова райдержадміністрації Микола Шошин наголосив, що для безпеки громадян і недопустимості порушень виборчого законодавства органи державної влади та місцевого самоврядування, виборчі комісії та служби району мають забезпечити максимальну комунікацію і взаємодію.