Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Денис Локайчук розповів про поточну роботу щодо списків виборців та завдання на найближчий час.

 

Відділом ведення Державного реєстру виборців проводиться комплекс заходів у сфері безпосередньої відповідальності щодо підготовки та проведення чергових виборів Президента України, призначених на 31 березня поточного року.

Загальна кількість оброблених відділом справ виборців з 1 січня по 12 березня 2019 року склала 1082, в тому числі:

за відомостями органів реєстрації сільської та селищної рад районів сформовано 71 нову справу по виборцям, досягнутих 18-річного віку і які мають право брати участь в голосуванні; оброблено 310 справ по виборцям, що зареєстрували своє місце проживання; оброблено 213 справ по виборцям, знятих з реєстрації;

за відомостями управління юстиції закрито 239 справ по виборцям, смерть яких зареєстрована органами юстиції;

за відомостями райвідділу міграційної служби оброблено 60 справ по виборцям, шляхом внесення змін до персональних даних виборців, які отримали паспорт громадянина України у зв’язку зі зміною ПІБ; оброблено 20 справ по виборцям, шляхом внесення змін до персональних даних виборців, які отримали паспорт громадянина України у зв’язку зі зміною дати та/або місця народження;

за відомостями в/ч А2467: оброблено 43 справи по виборцям — військовослужбовцям строкової служби, які прибули для проходження служби; оброблено 13 справ по виборцям — військовослужбовцям строкової служби, що вибули з території дислокації;

за відомостями міського суду оброблено 1 справу виборця, що визнаний на підставі судового рішення недієздатним;

за відомостями райздрава, райтерцентру, сільських та селищних рад оброблено 112 справ по виборцям, за якими лікарями встановлено постійну нездатність самостійно пересуватись; отримано 52 справ переадресованих іншими відділами; відправлено 27 справу на переадресування до інших відділів;

шляхом отримання і відправки відповідних запитів органам реєстрації сільських і селищних рад уточнені дані виборців по 45 справах;

відмовлено у внесенні змін на законних підставах 96 виборцям.

154 справи по виборцям знаходяться у відділі на розгляді в процесі обробки.

З метою виконання календарного плану основних організаційних заходів з підготовки проведення виборів в частині, що стосується відповідальності відділу, буде вжито заходів:

11 березня – подання до органу ведення Державного реєстру виборців відомостей про виборців для складання попереднього списку виборців.

З 12 по 18 березня – опрацювання відомостей, поданих відповідними органами, закладами, установами для складання попередніх списків виборців.

19-21 березня – формування та виготовлення попередніх списків виборців і іменних запрошень.

21-22 березня – передача дільничній виборчій комісії звичайної виборчої дільниці попереднього списку виборців на паперовому носії та виготовлених іменних запрошень.

23-25 березня – отримання від дільничних виборчих комісій заяв про уточнення попереднього списку виборців, у тому числі про включення або виключення зі списку виборців, а також щодо наявності або відсутності відміток про постійну нездатність виборця самостійно пересуватися.

21-24 березня – опрацювання відомостей, поданих відповідними органами, закладами, установами для складання уточнених списків виборців.

26- 27 березня – формування та виготовлення уточнених списків виборців.

27-28 березня – передача одного примірника уточненого списку виборців на паперовому носії відповідним дільничним виборчим комісіям звичайних виборчих дільниць.

З 28 до 18-00 30 березня – отримання від ДВК відомостей про внесення змін та уточнень до уточненого списку виборців на звичайних виборчих дільницях.

31 березня – проведення голосування з 8 до 20 години (ч.1 ст.17 ЗУ «Про вибори Президента України»).

Після закінчення підрахунку голосів буде здійснено передачу дільничними комісіями до відділу для невідкладного направлення Центральній виборчій комісії в електронному вигляді повідомлення про підсумки голосування і результати виборів.

Згідно з наказом керівника апарату райдержадміністрації з метою забезпечення виконання відділом ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації завдань щодо складання та уточнення списків виборців для підготовки та проведення чергових виборів Президента затверджено графік роботи працівників відділу на, крім робочих, всі вихідні дні березня 2019 року.