Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

12 березня голова ХОДА відвідала Харківську обласну клінічну лікарню. Вона поспілкувалася з колективом закладу та ознайомилася з результатами проведених тут відновлювальних робіт.

 

«Обласна клінічна лікарня - це багатофункціональний медичний заклад. На рік у цих стінах лікують близько 30 тисяч пацієнтів. Тут 25 функціональних відділень, які потребують підтримки – ремонтів та закупівлі нового обладнання. Будемо й надалі укріплювати лікарню обладнанням - закупати нове, сучасне, якісне, щоб тут проводили нормальну діагностику. І, звичайно ж, продовжимо ремонти: і в кардіовідділенні, у відділенні хірургії, будемо утеплювати та робити роботи щодо фасаду. Сподіваюся, що й надалі в нас вистачить обласних фінансових можливостей, а також долучатимемо до співпраці міжнародні організації», - сказала голова ХОДА.

В.о. генерального директора КНП «Обласна клінічна лікарня» Володимир Ярош повідомив, що зараз під реконструкцією знаходиться кілька корпусів закладу. В офтальмологічному вже замінили покрівлю, систему опалення та вікна й проводять роботи на 1-му й 3-му поверхах. У хірургічному корпусі реконструюють приймальне відділення та приміщення, де знаходиться рентгенівське обладнання. У поліклінічному корпусі ремонт завершено на трьох поверхах, залишилися невеликі роботи в холі. Щодо центрального корпусу ОКЛ, то тут практично завершили ремонт на 8-му поверсі (у травматології та ревматології), продовжують роботи в хірургічному та кардіологічному відділеннях.

«У кардіологічному відділенні ми хочемо зробити спеціальну кардіологічну інфарктну реанімацію. З моніторингом, апаратурою, що стежить, навісним обладнанням на ліжках тощо», - розповів Володимир Ярош. Він додав: «У таких масштабах роботи в лікарні ніколи не проводилися».

Юлія Світлична наголосила, що розвиток гуманітарної сфери в області визначений пріоритетом на найближчі роки.

«Обласна стратегія сформована таким чином, щоб охопити ремонтами та привести в нормальний стан усю медичну сферу. 73 об'єкти охорони здоров’я будуть цього року під реконструкцією та ремонтами. Ми продовжуватимемо будувати нові сільські амбулаторії, закупатимемо нове обладнання. Продовжимо будівництво нового онкологічного комплексу. Під час минулої сесії обласної ради виділили для цього фінансування, зараз проходять тендерні процедури», - відзначила керівник області.

Під час відвідання ОКЛ Юлія Світлична передала державну нагороду завідувачу відділення регіонального перинатального центру лікарні Роману Сафонову (він отримав звання «Заслужений лікар України»). Також керівник області вручила співробітникам обласної лікарні відзнаки ХОДА.