Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

13 березня 2019 року у Зарожненському навчально-виховному комплексі відбулися загальношкільні батьківські збори, на яких порушувалися питання навчально-виховного процесу в школі та ролі батьків у справі навчання і виховання дітей.

 

Збори розпочалися яскравим виступом шкільної агітбригади екологів та запальним українським танцем учениць школи, що підняло усім настрій.

Відповідно до порядку денного було заслухано звіт директора школи Л.Скляренко про виконання умов контракту. Співдоповідачем виступила заступник директора з навчально-виховної роботи М.Ачкасової, яка поінформувала про підготовку учнів до ДПА та ЗНО. Заступник директора з виховної роботи Н.Прологаєва розповіла про організацію виховної роботи в школі.

На засіданні були присутні В.Волоцкова – заступник голови райдержадміністрації та інші посадовці органу виконавчої влади. В. Волоцкова ознайомила громадськість з досягненнями Чугуївського району та Харківської області. Вона зазначила, що розвиток освітньої галузі є одним з пріоритетних напрямків роботи як Харківської області в цілому, так і нашого району. Освітян у всіх починаннях підтримує губернатор області Ю. Світлична та районна влада. Всі зобов’язання, які брала на себе держава, виконані повністю, ініціативи Президента втілені в життя .

Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації О.Лисянський розповів мешканцям району про надання субсидій та їх монетизацію і відповів на запитання.