Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Під час заходу під головуванням Прем’єр-міністра України виступили Лозівський міський та Пісочинський селищний голови.

 

«Наш бюджет зріс у зв’язку з децентралізацією в рази. У 2014 році він складав 18 млн грн. Зараз на 2019 рік – 226 млн грн. Власні надходження кожного року збільшувалися. Були в 2014-му - 16 млн грн, зараз - 127 млн грн», - навів дані Пісочинський селищний голова Олег Чернобай.

Він відзначив, що лише за минулий рік у смт Пісочині провели капітальні ремонтні роботи у низці багатоповерхівок: замінили 10 ліфтів, капітально відремонтували 5 покрівель та 33 під’їзди, в тому числі, замінивши вікна на металопластикові. Також було придбано нову техніку для проведення благоустрою, реалізуються проекти освітлення, збудовано 4 міні-футбольних поля зі штучним покриттям.

«За 1 рік та 2 місяці збудовано новий фізкультурно-оздоровчий комплекс за рахунок співфінансування з Державного фонду регіонального розвитку. За ініціативи голови ХОДА Юлії Світличної кошти, які були заощаджені при будівництві школи в мікрорайоні «Мобіль» – 8,5 млн грн, переспрямовані на будівництво ФОКу. 520 дітей у цьому комплексі навчаються абсолютно безкоштовно», - розповів Олег Чернобай.

Він також нагадав, що торік разом із головою ХОДА Юлією Світличною в Пісочині поклали початок будівництву нової школи та дитсадку. Зараз обидві будівлі комплексу вже мають по 2 поверхи, а над дитсадком уже монтують покрівлю. Пісочинський селищний голова звернувся до Прем’єр-міністра України з проханням підтримати реалізацію цього проекту коштом ДФРР.

«Коли я чую, що є такі пріоритети, – це для мене, як бальзам на душу. Я відчуваю, що ми досягаємо тієї мети, яку ставили, коли проводили децентралізацію. Ми все допоможемо та побудуємо», - запевнив Володимир Гройсман.

Також під час заходу виступив керівник найбільшої об’єднаної громади України – Лозівської ОТГ.

«Тільки в останні 4 роки ми відчули дійсно турботу про громади – завдячуючи Президенту України, уряду та тій команді, в якій я працюю та яку очолює Юлія Олександрівна, на Харківщині», - сказав Лозівський міський голова Сергій Зеленський.

Він повідомив, що цього року загальний бюджет громади заплановано в розмірі близько 1 млрд грн. З них майже 400 млн – власні кошти.

«За останні 3 роки бюджет зріс практично в 4 рази. З об’єднаним бюджетом ми працюємо 2 місяці та вже перевиконуємо його», - сказав міський голова.

Він відзначив, що наразі Лозівська ОТГ розробляє план свого перспективного розвитку та подякував керівництву області за підтримку розвитку громади – зокрема, виділення коштів на ремонт колектору в Лозовій та будівництво об’їзної дороги навколо міста.