Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Про плани розвитку житлово-комунального господарства області розповів директор Департаменту ЖКГ та розвитку інфраструктури ХОДА Сергій Магдисюк у ході брифінгу 15 березня.

 

Говорячи про модернізацію систем теплопостачання, він зазначив, що в області буде продовжена робота як з реконструкції наявних котелень, так і з будівництва нових.

Так, в обласному бюджеті вже передбачені кошти на будівництво газової котельні в селищі Донець Балаклійського району, на обладнання модульних котелень в Ізюмі, а також на придбання твердопаливних котлів для Куп'янська.

«Крім того, планується розробка проектно-кошторисної документації на будівництво ТЕЦ у селищі Ківшарівка Куп'янського району потужністю до 6,5 МВт і тепловою потужністю 22 Гкал /год», - розповів Сергій Магдисюк.

Також він повідомив про заходи, спрямовані на переведення жителів окремих населених пунктів на індивідуальне опалення з метою ліквідації збиткових котелень.

«Є населені пункти, в яких застарілі котельні опалюють по 2-3 квартири. Тарифи на тепло в таких випадках дуже високі. Люди, звичайно ж, звертаються за субсидіями, і виходить, що державний бюджет компенсує ці нераціональні витрати. Набагато ефективніше в таких випадках встановити індивідуальне опалення в кожній квартирі», - пояснив директор департаменту ЖКГ.

Для цього на місцях проводиться роз'яснювальна робота, мешканцям надається вся необхідна консультативна допомога для встановлення опалення.

«Роботи щодо заміни опалення, які проводяться за межами квартири, фінансуються з місцевих бюджетів. На проведення внутрішніх робіт - встановлення котла, радіаторів - люди можуть отримати «теплі» кредити і, відповідно, відшкодування з обласного та місцевих бюджетів. Ті, хто відноситься до незахищених верств населення, отримують також матеріальну допомогу з місцевих бюджетів на проведення цих робіт», - розповів Сергій Магдисюк.

Також в області буде продовжена робота з оснащення житлового фонду приладами обліку теплової енергії. На даний момент рівень оснащення будинковими приладами становить 94,8% (7321 з 7720 житлових будинків).

Крім того, Сергій Магдисюк зупинився на питанні впровадження енергоефективних заходів у багатоквартирному житловому фонді. Так, на програму стимулювання ОСББ і ЖБК області до проведення таких заходів у цьому році в обласному бюджеті передбачено 1,4 млн грн. За попередніми підрахунками, скористатися «теплими» кредитами і отримати 20% -ву компенсацію суми кредитів зможуть понад 30 ОСББ області.