Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

13 березня у Великобабчанському НВК за участю начальника відділу освіти райдержадміністрації Тетяни Бєлєвцової і начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Олександра Лисянського відбулися батьківські збори.

 

Першим на порядку денному стояло питання про підсумки освітньої роботи у І семестрі, яке висвітлила заступник директора з навчальної роботи Н.Мілько. Вона, зокрема, відзначила результативність команди учнів НВК під час ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад та загострила увагу батьківської громадськості на підготовці до державної підсумкової атестації та ЗНО.

Звіт директора Великобабчанського НВК І.Мілько мав назву «Школа на старті». До батьків було доведено інформацію про основні положення Нової української школи, особливості оцінювання першокласників, покращення матеріальної бази закладу. А заступник директора з навчально-виховної роботи Т.Толмачова розповіла про заходи з профілактики боулінгу та кібербулінгу.
Про освітню реформу, матеріально-технічне забезпечення шкіл району та процес децентралізації в країні громадськість докладно поінформувала начальник відділу освіти Т. Бєлєвцова.

Зацікавленість присутніх викликав виступ начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації О. Лисянського стосовно особливостей виплат житлових субсидій. Посадовець відповів на всі запитання великобабчанців.