Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

За рахунок різних джерел фінансування в поточному році намічено закінчити будівництво двох амбулаторій, побудувати очисні споруди, здійснити поточний ремонт доріг місцевого значення, відновити вуличне освітлення на вулицях двох населених пунктів тощо.

 

Про це повідомила начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації І. Володько.

Амбулаторії загальної практики сімейної медицини, як відомо, зводяться в Кам’яній Ярузі та Малинівці. Вони будуються за кошти державного і обласного бюджетів. Очисні споруди біологічної очистки стічних вод з’являться в Новопокровці.

Субвенція з державного бюджету до бюджету Харківської області дасть змогу ремонтувати дороги: окремими ділянками відновлять в Чугуївському районі такі автомобільні шляхи місцевого значення: «Стара Гнилиця-Лиман- Нижній Бишкин», «Чугуїв-Есхар», «Кам’яна Яруга-Введенка-Тернова», «Під’їзд до с. Стара Покровка» і «Під’їзд до с. Нова Гнилиця», «Чкаловське- Нова Гнилиця», «Зарожне-Велика Бабка-Молодове».

У Малинівці прокладуть пішохідний тротуар на правій стороні вулиці Польова від перехрестя з вулицею Матросова до перехрестя з вулицею Інтернаціональна.

Капітальний ремонт вуличного освітлення зроблять по вул. Є. Ткаченко в Малинівці і реконструюють освітлення на Есхарі.

Крім того, Кочетоцькою селищною радою заплановано здійснити заходи щодо розробки проектно-кошторисної документації з проведення реконструкції системи водопостачання в селищі.