Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Практичний семінар з профілактики стресів та негативних емоцій серед учасників навчально-виховного процесу відбувся у Чугуївському районному центрі дитячої та юнацької творчості.

 

Його фахівці організували цікавий неформальний захід для практичних психологів та вчителів Чугуївщини. Зокрема, присутні розглядали можливі варіанти подолання таких ганебних, проте існуючих у нашому житті явищ як мобінг, булінг та харасмент, що характеризуються цькуванням, регулярним фізичним та моральним тиском на людину, жорстокою поведінкою оточуючих.

Розглядаючи можливі варіанти попередження, визначення на ранній стадії та подолання подібних конфліктів в освітянському середовищі (вони спостерігаються як серед дітей, так і серед дорослих), учасники семінару за допомогою спеціалістів знаходили оригінальні шляхи вирішення таких вкрай складних, неординарних проблем.

Тема сьогоднішнього семінару бала надзвичайно актуальною та болючою, підтвердженням чому є часті публікації та жахливі сюжети у соціальних мережах, де підлітки навіть хизуються знущанням над беззахисними ровесниками та вчителями.

«На жаль, подібні ганебні явища існують завжди, проте в нормальних родинах та навчальних колективах можливо завчасно попередити й подолати таку агресивну поведінку. Саме тому на нашому першому семінарі за цією темою ми пропонуємо колегам освоїти найсучасніші методи профілактичної виховної діяльності в цьому напрямку», – прокоментував подію директор центру дитячої та юнацької творчості Андрій Борисов.