Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Під час заходу, що відбувся 4 квітня, обговорили проведення першого туру чергових виборів Президента України та підготовку до другого.

 

Розпочинаючи захід, заступник голови ХОДА Олександр Скакун зазначив, що питанню безпеки на території регіону приділяється окрема увага, тому до організації виборчого процесу чергових виборів Президента України підійшли відповідально та комплексно.

«Харківська ОДА завдяки чіткій взаємодії зі Службою безпеки України, прокуратурою, Національною поліцією та іншими правоохоронними органами, на мою думку, змогла провести на території Харкова та всієї області демократичні вибори», - сказав Олександр Скакун.

За його словами, в регіоні за час передвиборчого періоду та дня виборів надійшло 305 повідомлень про порушення виборчого законодавства. Підсумком їх розгляду стало порушення 20 кримінальних справ. Олександр Скакун зазначив, що до переліку увійшли також і справи, що стосувалися нанесення легких тілесних ушкоджень агітаторам, і хоч до порушень виборчого процесу вони не відносяться, їх також занесено до переліку.

«Зараз ми продовжуємо підготовку до другого туру виборів Президента України, що відбудеться 21 квітня. Особливий акцент ми робимо на демократичність, прозорість виборчого процесу», - зазначив Олександр Скакун.

Довгостроковий спостерігач за виборами Президента України від Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами ENEMO Нана Девідзе подякувала обласній владі за організацію виборчого процесу, який, на думку організації ENEMO, пройшов прозоро та демократично.

«Ми почували себе дуже безпечно на території Харківського регіону, нашій роботі не перешкоджали», - сказала Нана Девідзе.

За словами спостерігача Уладзіміра Краучанки, перший тур чергових виборів Президента України був організований на високому рівні.

«Я був спостерігачем у 2010, 2014 роках і хочу сказати, що останні вибори - найдемократичніші з усіх, які я бачив в Україні», - зазначив Уладзімір Краучанка.