Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Про підсумки опалювального сезону - 2018/2019 і підготовку області до наступної зими розповів заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко в ході брифінгу 10 квітня.

 

За розпорядженням голови ХОДА Юлії Світличної опалювальний сезон у Харківській області завершився 9 квітня. У Харкові опалення почали відключати з 10 квітня.

«В області на відключення житлового фонду від опалення знадобиться 3-4 дні, в Харкові всі системи будуть відключені протягом двох тижнів», - уточнив Євгеній Шахненко.

Він зазначив, що в цілому по області опалювальний сезон пройшов стабільно, без серйозних аварійних ситуацій на системах водопостачання, теплопостачання та енергозабезпечення.

«Питання перебувало на постійному контролі голови ХОДА Юлії Світличної та обласного штабу, створеного її розпорядженням. Опалювального сезону передувала серйозна підготовча робота. Так, у Лозовій ми замінили аварійний колектор, у Куп'янську поміняли багато мереж та котельного обладнання. Масштабну роботу провели з переведення населення на індивідуальне опалення, повністю відійшли від централізованого опалення в Дергачівському районі. Багато котелень перевели на альтернативне паливо. За минулий рік у цілому газозаміщення склало 4,8%», - розповів Євгеній Шахненко.

Він також зазначив, що проблемні ситуації виникали переважно в місті Харків у зв'язку зі зношеністю теплових мереж.

«У минулому році в Харкові переклали 42-45 км теплотрас. У цьому році планується збільшити обсяги ремонтних робіт на мережах у 2 рази», - повідомив заступник голови ХОДА.

В області також визначають ділянки теплотрас та інших мереж, які необхідно відновити до початку опалювального сезону. Перелік об'єктів ремонту буде складено до кінця квітня.

«Також плануємо оптимізувати системи опалення. Наприклад, у Куп'янську є багатоквартирні будинки, де 70% жителів перейшли на індивідуальне опалення, а решта платять непіднімний тариф. Ми плануємо повністю перевести ці будинки на індивідуальне опалення - газове або електричне - за бажанням людей. Для цього зміцнюємо мережі, - розповів Євгеній Шахненко. - У селищі Донець Балаклійського району на індивідуальне опалення переводимо 71 будинок. У Барвінковому також закінчуємо повне переведення жителів на індивідуальне опалення».

Рішення щодо оптимізації систем теплопостачання приймаються індивідуально для кожного населеного пункту. Там, де можна модернізувати системи централізованого опалення, проводяться відповідні роботи.

Так, в Ізюмі близько 1000 жителів міста опалюються від аварійної котельні. З обласного бюджету було виділено кошти на будівництво двох нових модульних котелень, які дозволять знизити тарифи і надавати більш якісні послуги.