Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Голова райдержадміністрації Микола Шошин взяв участь у нараді з питання реконструкції очисних споруд в селищі Малинівка.

 

На нараді були присутні заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської облдержадміністрації, керівництво Малинівської об’єднаної територіальної громади, Чугуївського районного відділення АТ «Харківобленерго», міськрайонного управління у Чугуївському районі та м. Чугуєві Головного управління Держгеокадастру у Харківській області та головний архітектор Чугуївського району.

Очисні споруди в Малинівці розраховані на обслуговування багатоквартирних будинків (їх у селищі 18) і соціальних установ, серед яких – дитячий садок, амбулаторія, два ліцеї.

Для недопущення погіршення екологічного стану Малинівською ОТГ було розроблено проект реконструкції очисних споруд, фінансування якого передбачається з Державного фонду регіонального розвитку.

«Це вкрай важливий проект, бо ми говоримо, насамперед, про екологічну безпеку. Тому голова області Юлія Світлична підтримала цю ініціативу, і очисні споруди в Малинівці було внесено до списку об’єктів, які можуть фінансуватися з ДФРР у поточному році», – зазначив Микола Шошин.

За підсумками наради всім присутнім було поставлено завдання та рекомендовано вжити всіх заходів для забезпечення реалізації проекту реконструкції очисних споруд.