Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Це підкреслив перший заступник голови райдержадміністрації Григорій Танков під час підбиття підсумків роботи комісії, яка провела перевірку виконання делегованих повноважень у виконкомі Есхарівської селищної ради.

 

Фахівці райдержадміністрації та служб району, аналізуючи діяльність органу місцевого самоврядування, відзначили її як позитивну.

Селищний бюджет за 3 місяці нинішнього року виконано на 121%, у результаті чого для розвитку громади додатково отримано 241 тис. грн. Серед можливих джерел наповнення місцевої казни було названо плату за оренду землі під торговими точками.

На належному рівні в Есхарі було забезпечено проходження опалювального сезону. Готуючись до нового, слід першочергову увагу приділити ремонту покрівель багатоквартирних будинків та реконструкції очисних споруд.

Відповідним чином організовано тут роботу соціального спрямування, цивільного захисту, оборони та мобілізації.

Предметом гордості есхарівців є досягнення на освітній та спортивній нивах.

Школа, де навчається 449 учнів, є однією з найбільших та найкращих на Чугуївщині – за рейтинговими показниками вона посідає 2 місце у районі та 8 – в області. У дошкільному закладі також створено чудові умови для всебічного виховання малят.

Есхар вже не одне десятиліття має славу спортивного селища, де проходять різноманітні змагання як місцевого, так і районного рівня, а на обласних – есхарівські спортсмени незмінно демонструють чудові результати, про що свідчать переможні кубки та медалі. Запорукою цьому є закладений міцний фундамент матеріально-технічної бази та активна налаштованість мешканців населеного пункту. Капітальний ремонт, якого потребує спортивний зал у навчальному закладі, сприятиме подальшому розвитку фізичної культури у селищі.

Культурна галузь представлена Будинком культури, де функціонують 5 гуртків художньої самодіяльності та працівниками якого організуються всі місцеві заходи, а також двома комп’ютеризованими бібліотеками (районною та селищною). На їх базі проводяться скайп-консультації з правових питань.