Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Для учнівської та безробітної молоді, яка мешкає в Малинівській і Чкаловській ОТГ, на минулому тижні Чугуївською міськрайонною філією Харківського обласного центру зайнятості під патронатом Харківського обласного центру зайнятості було проведено профорієнтаційні заходи.

 

Вони мали на меті допомогу у виборі майбутньої професії або зміни вже існуючої.

За активної підтримки керівництва обох громад, разом із представниками професійно-технічних і вищих навчальних закладів різних рівнів акредитації Харківського регіону профорієнтаційними послугами було охоплено близько 600 учнів 8-11-х класів з 9-ти загальноосвітніх навчальних закладів, що входять до ОТГ, та понад 50 осіб з числа зареєстрованих безробітних та зайнятої молоді.

Під час заходів 17 навчальних закладів області, серед яких 9 вишів, 5 коледжів, 2 професійних ліцеї та Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, презентували майбутнім абітурієнтам свої матеріально-технічні бази, зразки продукції та вироби студентів, практичні здобутки навчальних закладів, наочно демонстрували досліди, проводили майстер-класи, заохочували користуватися технічними приладами, формуючи пізнавальну активність старшокласників.

До гостей з вітальним словом звернулася Лілія Масалітіна – директор Чугуївської міськрайонної філії Харківського обласного центру зайнятості ДСЗ.

Окремий блок програми був присвячений Харківському центру професійно-технічної освіти, представники якого яскраво презентували послуги з профнавчання, розкриваючи переваги та перспективи працевлаштування за кожною з 30-ти запропонованих професій.

Юнаки та дівчата прямо на заході пройшли профдіагностичне тестування. Усі учасники отримали роздаткові матеріали, буклети, календарі, інформаційні листівки.

Ці масові інформаційні заходи дозволили виконати усі поставлені багатогранні завдання та розв’язавши низку профорієнтаційних питань. Молодь ознайомилася з великою кількістю навчальних закладів.