Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Повідомлення про корупцію

Чемпіонат Європи з боротьби самбо серед юніорів та юніорок відбувся 13 квітня 2019 року у м. Лімассолі (о. Кіпр).

У складі збірної команди України у чемпіонаті взяла участь вихованка тренера-викладача відділення боротьби самбо районної ДЮСШ, майстра спорту СРСР Сергія Заведенка Анастасія Безотосна – кандидат у майстри спорту.

Учениця Введенського НВК Чугуївського району А. Безотосна виборола 3 місце та стала бронзовою призеркою цих змагань.

В Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА у зв’язку з цим повідомляють, що Чемпіоном Європи серед юнаків (спортсмени до 18 років) у вазі до 65кг став харків’янин Роман Труш. Він успішно дійшов до фіналу, де переміг суперника з Білорусі.

У змаганнях серед юніорок (спортсмени до 20 років) у вазі до 60кг «золото» здобула харків’янка Владислава Нецвіт, яка у фіналі здолала суперницю з Голландії.

Срібні медалі чемпіонату завоювали: Артур Мартіросян (юніори, вагова категорія - до 62кг), Мар’яна Михайлова (юніорки, вагова - до 64кг).

Бронзовими призерами, крім Анастасії Безатосної (юніорки, вагова - понад 80кг), стали: Максим Казначеєв (юнаки, вагова - до 48кг), Ярослав Книш (юніори, вагова - понад 100кг), Євген Вегера (юніори, вагова категорія - до 100кг).

Загалом збірна України здобула 6 золотих, 8 срібних та 15  бронзових нагород та посіла друге загальнокомандне місце серед юніорок, а також треті місця серед дівчат та юніорів.