Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Підприємцям слід пам’ятати, що пропонування службою зайнятості вакансій підприємства шукачам роботи є своєрідною безкоштовною рекламою підприємства і засобом формування позитивного іміджу роботодавця.

 

Для державної служби зайнятості налагодження тісної співпраці з роботодавцями – найважливіша передумова якісного вирішення її головного завдання – працевлаштування незайнятих громадянам.

Раціональна організація цієї роботи в службі зайнятості значною мірою визначає ступінь заповнювання вакансій, тривалість безробіття, відтак впливає на розвиток економіки району.

Умовно інформація про вакансії проходить в службі зайнятості від роботодавця до шукача роботи певний шлях:

1. Фахівець, який забезпечує взаємодію з роботодавцями, з’ясовує його потреби в персоналі, основні вимоги до претендента на робоче місце (професійно-кваліфікаційні якості необхідних йому працівників, досвід роботи за даною посадою), додаткові вимоги (бажана додаткова освіта та досвід роботи в інших галузях, знання іноземних мов, уміння працювати на комп’ютері, наявність домашнього телефону та інше), умови та оплату праці, наявність соціально-побутових послуг, пільг та інших умов, кількість необхідних кандидатів і орієнтовний час зустрічі з ними.

2. З метою більш широкого і вільного доступу клієнтів до інформації про вакансії та якісного задоволення потреб роботодавця вакансія розміщується на відповідному стенді у секторі самостійного пошуку роботи, вводиться до бази вакансій ЄІАС тощо. Також вакансії, подані роботодавцем, відображаються на порталах державної служби зайнятості (www.rabota.ua) та є доступними для широкого кола користувачів.

3.Фахівець центру зайнятості інформує фахівців з працевлаштування про даний запит роботодавця та необхідні професійні якості претендентів і пропонує запросити їх на зустріч з керівником або представником кадрової служби підприємства у визначений час; за потреби здійснює функції профорієнтації, організовує профвідбір із числа претендентів відповідно до професійно-кваліфікаційних вимог роботодавця.

З більш детальною інформацією звертайтесь до Чугуївської міськрайонної філії Харківського обласного центру зайнятості а адресою: м. Чугуїв., вул. Героїв Чорнобильців, 11, тел. 2-62-58.