Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

З метою попередження загибелі людей на воді влітку 2019 року сьогодні пройшла нарада першого заступника голови райдержадміністрації Григорія Танкова із секретарем Есхарівської селищної ради, керівниками установ і баз відпочинку району.

 

Про реалізацію заходів з підготовки місць масового відпочинку (пляжів) до початку купального сезону присутніх поінформував завідувач сектору цивільного захисту райдержадміністрації Микола Лучников. Він довів вимоги наказу МВС від 10.04.2017 № 301 «Про затвердження Правил охорони життя людей на водних об’єктах України», означив першочергові завдання для власника пляжу загального користування «База відпочинку «Будівельник», який розташований на річці Сіверський Донець. Йому запропоновано провести навчання плавців-рятувальників сезонного рятувального поста, організувати водолазне обстеження дна акваторії пляжу, скласти Паспорт підводної частини акваторії в межах закріпленої ділянки водної поверхні, обладнати та утримувати за свої кошти рятувальний та медичний пости. Виконавчому комітету Есхарівської селищної ради рекомендовано видати рішення «Про порядок функціювання пляжу загального користування «База відпочинку «Будівельник» у 2019 році».

Також визначено завдання сільським, селищним головам, Чугуївському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області, Чугуївській міськміжрайонній філії Державної установи «Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» щодо контролю за стихійними місцями відпочинку населення на воді.

Підбиваючи підсумки наради, перший заступник голови райдержадміністрації Григорій Танков зазначив, що для виконкомів сільських, селищних рад основне – забезпечити поінформованість населення щодо попередження нещасних випадків на водних об’єктах, які розташовані у межах адміністративно-територіальної одиниці. Для цього слід вести ефективну роз'яснювальну роботу серед усіх верств населення, підвищувати свідомість людей.