Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Сьогодні працівники райдержадміністрації дружно й ретельно прибрали закріплену за ними територію – близько кілометра узбіччя автодороги «Київ-Харків-Довжанський».

 

Учасникам акції «За чисте дозвілля» сприяла сонячна погода, а жарти, пісні й гарний настрій додавали їм енергії й завзяття.

Службовці сумлінно впоралися із завданням, зібравши кілька десятків лантухів непотребу, прибравши із лісосмуги сухе гілля та хмиз. Вони відзначили, що з огляду на кількість сміття останніми роками відчутно виросла культура поведінки населення.

«Впевнений, що такий традиційний суботник – це своєрідне свято для всіх його учасників, адже цього дня вдається неформально, по-дружньому поспілкуватися з колегами, поділитися враженнями, сімейними новинами, ближче пізнати одне одного, а до того ж ще й зробити добру справу, – зауважив голова райдержадміністрації Микола Шошин. – На Чугуївщині одразу після танення снігу розпочинається планова масштабна діяльність з наведення порядку в населених пунктах, місцях відпочинку, й активну участь у цьому процесі беруть абсолютно всі краяни – трудові та навчальні колективи, власники присадибних ділянок, пересічні громадяни. І прибирання не закінчується ніколи, адже треба щодня дбати про охайне та привабливе навколишнє середовище, щоб рідний край розквітав».