Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

На чугуївському стадіоні відбулися щорічні змагання бригад екстреної медичної допомоги у рамках відкритого регіонального чемпіонату Слобожанщини. Перемогу виборювали 18 команд із семи районів області.

 

Звертаючись до учасників змагань на урочистій церемонії відкриття, голова райдержадміністрації Микола Шошин тепло привітав медпрацівників, відзначив їх надважливу роль у суспільстві, значний прогрес у профілактично-лікувальному процесі.

«Ви щодня, будь-якої пори року та часу терміново вирушаєте на виклики, рятуєте життя та здоров’я громадян. Ваша праця – найнеобхідніша та найгуманніша в світі, – сказав очільник краю. – Добре, що медичну галузь, як ніколи раніше, активно розвиває керівник області Юлія Світлична. На Чугуївщині вже зовсім скоро з’являться відразу дві найсучасніші амбулаторії сімейної медицини. Потужно модернізуються й інші заклади, а центральна районна лікарня перетворюється на високотехнологічний сучасний лікувальний центр. Влада на місцях теж робить все для того, аби медична галузь невпинно розвивалася. Щиро бажаю вам з користю провести час у нашому гостинному краї».

У ході змагань кожній команді пропонувалось якомога оперативніше й ефективніше впоратися зі складними завданнями. Уявним пацієнтам-манекенам доводилося терміново допомагати у разі удару блискавки, при інфаркті та інсульті, численним травмам у дорожньо-транспортних аваріях тощо.

Прискіпливе журі при цьому відзначало всі нюанси, злагодженість та професіоналізм команди. Така підготовка допоможе медикам якнайкраще діяти вже у реальних обставинах.