Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Серед усіх трагедій, які пережило людство, чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами рукотворного забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров’я і психіку людей, їх соціальні, економічні і побутові умови життя.

 

Щоб глибше зрозуміти весь трагізм становища, в яке потрапили мільйони людей, знайти коріння цього всенародного лиха, в бібліотеках комунального закладу «Чугуївська районна централізована бібліотечна система» було проведено заходи з циклу «Наш вічний біль – Чорнобиль».

23 квітня в центральній районній бібліотеці було проведено екологічну годину «Біль Чорнобиля з роками не згасає», під час якої присутні дізнались про вибух, який спричинив катастрофу глобальних масштабів та до яких страшних наслідків для усього живого це призвело. Школярі ознайомились з творами українських письменників, що присвячені темі Чорнобильської трагедії, ділилися враженнями про почуте, обговорювали прочитані книги на дану тематику та ознайомилися з літературою тематичної полиці «Чорнобиль – невтихаючий біль».

У Введенській бібліотеці-філії пройшла година спогадів «Чорнобиль – біль наш довічний». Присутні читачі прослухали розповідь про страшну катастрофу на Чорнобильській АЕС та її наслідки. Познайомилися з книжковою виставкою «Чорнобиль – чорний біль України».

В Есхарівській бібліотеці-філії для учнівської молоді було проведено віртуальну подорож «Чорнобиль - живий плач мертвої зони». Запаленою свічкою і хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих ліквідаторів Чорнобильської катастрофи.

В Кам’яноярузькій бібліотеці-філії зі школярами було проведено годину-роздум «Чорна спадщина Чорнобиля». На заході учні прослухали розповідь бібліотекаря про Чорнобиль, переглянули відеофільм «Чорнобильська катастрофа», взяли участь в обговоренні переглянутого, усвідомили масштаби чорнобильської трагедії, відчули гордість за свій народ.

В Старопокровській бібліотеці-філії був проведений урок – реквієм «Чорна спадщина Чорнобиля». Захід супроводжувався відео-екскурсом «Стежками Чорнобильського лиха», завдяки якому присутні могли побачити наслідки трагедії одразу після вибуху та багато років потому.

В усіх бібліотеках оформлені книжкові виставки, тематичні полички «Біль і трагедія Чорнобиля», «Чорнобиль: екологія, людини, здоров»я», «Терновий вінок Чорнобиля».