Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Під керівництвом голови райдержадміністрації сьогодні відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Чугуївського району.

 

Розглядалося питання про стан готовності служб району та лісокористувачів до пожежонебезпечного періоду. Основним доповідачем був головний спеціаліст сектору цивільного захисту райдержадміністрації Володимир Мединцев.

Він, зокрема, повідомив, що в районі розроблено планиорганізаційних і практичних заходів щодо запобігання виникненню лісових пожеж у пожежонебезпечний період 2019 року, реагування на виникнення пожеж в природних екосистемах; евакуації населення в разі необхідності. Сектором цивільного захисту також складено розрахунок сил та засобів, які планується залучити для гасіння лісових пожеж.

Лісокористувачам району (ДП «Чугуєво-Бабчанське лісове господарство», ДП «Новомосковський військовий лісгосп», ДП «Скрипаївське навчально-дослідне лісове господарство Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва», ДП «Зміївський лісгосп», ДП «Жовтневе лісове господарство», ДП «Вовчанське лісове господарство») доведено мобілізаційні оперативні плани ліквідації пожеж.

Крім того, було заслухано питання про забезпечення місця знищення вибухонебезпечних предметів на території району і про стан безпеки на об’єкті засобів ураження в/ч А2467.

Підбиваючи підсумки засідання, очільник району Микола Шошин наголосив, що в жарку пору року готовність швидко ліквідувати пожежу є першочерговим завданням працівників лісу іпожежних команд. Він також нагадав присутнім про необхідність систематичної роботи з населенням щодо роз’яснення правил поведінки та пожежної безпеки при відвідуванні лісів.