Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

В рамках обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» з 25 по 29 березня 2019 року було проведено І (районний) тур конкурсу за номінаціями: «Вихователь-новатор», «Досвідчений вихователь», «Вихователь дітей різновікової групи».

 

Конкурс проводився з метою розвитку творчості та педагогічної ініціативи вихователів закладів дошкільної освіти, популяризації кращих зразків педагогічного досвіду, сприяння підвищенню престижності праці вихователів закладів дошкільної освіти, їх ролі в розвитку й вихованні дітей дошкільного віку, самореалізації та розкриття творчого потенціалу педагогів.

До оргкомітету районного журі конкурсу було подано 4 матеріали педагогів-претендентів з 4-х закладів дошкільної освіти району. Якість представлених матеріалів, знань і вмінь вихователів засвідчили педагогічну майстерність, всебічну ерудицію, добру обізнаність й володіння інноваційними технологіями навчання, розкрили системи роботи вихователів із актуальних проблем педагогіки.

Переможцями районного етапу конкурсу стали у номінації «Вихователь-новатор»: І місце – Галина Дегтяренко, вихователь Есхарівського дошкільного навчального закладу; ІІ місце – Валентина Волошина, вихователь Кочетоцького дошкільного навчального закладу.

Переможці у номінації «Досвідчений вихователь»: Марина Головач, вихователь Новопокровського дошкільного навчального закладу «Колобок»; у номінації «Вихователь дітей різновікової групи»: лауреат конкурсу Маргарита Сичова, вихователь Великобабчанського НВК.

Для участі у ІІ (обласному) турі конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» було направлено Дегтяренко Галину і Головач Марину. Вони гідно представили наш район в обласному турі конкурсу.

24 квітня 2019 року було підбито підсумки обласного етапу конкурсу та визначено переможців. Лауреатом конкурсу в номінації «Досвідчений вихователь» визнано вихователя з нашого району Марина Головач (ІІІ місце).