Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

26 квітня під час робочої поїздки до Циркунівської ОТГ голова ХОДА перевірила хід ремонтних робіт на дорозі Харків – Липці – Борисівка.

 

Якісний ремонт на дорозі, якою користуються не тільки жителі Циркунів, але й велика кількість харків’ян, не проводили близько 20 років. У результаті деякі ділянки шляху стали просто непроїзними. Експлуатаційний ремонт проводять на всій протяжності дороги, а 2-кілометрову, найбільш зруйновану, ділянку в Циркунах відновлюють повністю. Поточний середній ремонт ділянки, за даними ДП «Дороги Харківщини», вже виконано на близько 70%.

«Дороги – це першочергове питання, яке ставлять люди, - відзначила голова ХОДА Юлія Світлична. – У Харківській області велика протяжність доріг, які знаходяться у вкрай важкому стані, тож потрібно працювати та робити все, щоб люди мали можливість використовувати нормальне дорожнє покриття. Для цього ми залучаємо фінансування з державного бюджету, а також місцеві кошти».

Циркунівський сільський голова, голова ОТГ Микола Сікаленко називає дорогу Харків – Липці – Борисівка «дорогою життя».

«Потік автотранспорту великий, і стан дороги ускладнював рух. Були скарги – і в область, і до нас приходили люди. Те, що зараз відбувається, - це велика подія для нашої об’єднаної громади. Ми дуже раді, що Юлія Олександрівна нас почула та взяла в цьому безпосередню участь», - відзначив Микола Сікаленко.

Керівник області повідомила, що плани з ремонту доріг у регіоні на цей рік значні.

«Усього цього року заплановано ремонт близько 100 доріг – місцевих та державного значення, а також велика кількість комунальних доріг, які також потрібно відновлювати. Мені приємно, що консолідуючись, об’єднуючи наші зусилля, ми можемо планувати та проводити цю роботу», - сказала Юлія Світлична.