Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Сьогодні на ринку праці затребувана така професія, як плодоовочівник.

 

Це кваліфікований працівник, який  повинен багато чого знати, а саме: технології вирощування овочевих та плодово-ягідних культур, терміни і техніку виконання сільськогосподарських робіт, способи обрізування плодових культур та формування крон, види добрив, способи і терміни їх внесення в ґрунт, види хвороб і шкідників сільськогосподарських культур та способи боротьби з ними, а також  правила сортування і транспортування плодово-ягідної та овочевої продукції, способи її переробки тощо.

Він повинен уміти виконувати основні роботи з підготовки ґрунту та висаджування овочів, саджанців, сіянців плодово-ягідних культур, виконувати всі роботи з вирощування та догляду культурних рослин, у т.ч. вживати заходів щодо боротьби з хворобами та шкідниками, обробляти посіви і насадження отрутохімікатами, дотримуватися правил збирання врожаю та зберігання овочів, плодів і ягід згідно з чинними стандартами.

Отже, основні завдання плодоовочівника – вирощувати високі й сталі врожаї якісних плодів на основі впровадження досягнень науки і передового досвіду з метою забезпечення потреб населення в цінних, екологічно-чистих продуктах харчування.

Професія плодоовочівника належить до типу «людина-природа», така група професій вимагає від особистості чуйного, дбайливого ставлення до всього живого, зосередженості, врівноваженості, прагнення до створення прекрасного.

Сьогодні агропромислова галузь розвивається стрімко у всьому світі, отже  потреба у кваліфікованому персоналі є стабільною на ринку праці. Якщо ви хочете працювати плодоовочівником як найнятий працівник або ж отримати професійні знання та потім відкрити власну справу, за допомогою державної служби зайнятості ви можете отримати професійну освіту на безоплатній основі у найкоротші терміни уже у травні 2019 року.

Навчання здійснюється на базі Харківського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Специфічних вимог до кандидатів на навчання немає. Оскільки роботодавці надають перевагу випускникам, які мають практичні навички, навчальний процес повністю забезпечений необхідним обладнанням, приладами, інструментами. Після  закінчення навчання особа отримує освітньо-кваліфікаційний рівень «кваліфікований робітник» за професією плодоовочівник.

За більш детальною інформацією слід звертатися до Чугуївської міськрайонної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою: м. Чугуїв, вул. Героїв Чорнобильців, 11, тел.2-62-58.