Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Присутні – ветерани, громадськість, представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, трудових та навчальних колективів району біля меморіалу Слави в Чугуєві вшанували світлу пам’ять загиблих, згадали роки найстрашнішого лихоліття під час Другої світової війни.

 

Вони також вклонилися й подякували за мужність і відвагу живим ветеранам-фронтовикам. На жаль, таких справжніх героїв в районі залишилося тільки одинадцять. З них, враховуючи поважний вік і стан здоров’я, лише Віктор Походенко з Кочетка зміг взяти участь у масовому заході.

«Ваш подвиг неоціненний, адже саме на нашій землі було зупинено й подолано страшного та зухвалого ворога – фашизм, ідеологія якого несумісна з гуманістичним світоглядом, – звертаючись до сивочолого ветерана-фронтовика, наголосив голова Чугуївської райдержадміністрації Микола Шошин. – Напередодні Дня Перемоги я відвідав учасників бойових дій й щиро бажаю всім вам здоров’я та родинного благополуччя. Дуже важливо донести до майбутніх поколінь ваші правдиві спогади про війну, відновлення мирного життя, прагнення й сподівання. Тож будьте здорові та продовжуйте важливу життєву місію».

Присутні поклали квіти до монумента бійця-визволителя та траурних плит з іменами загиблих бійців.