Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Сектор цивільного захисту райдержадміністрації наполегливо рекомендує мешканцям району бути дуже обережними з вогнем у межах будь-якої природної території та не забувати, що в лісах району розміщено військові склади артилерійського та інженерного озброєння, пожежа на яких може привести до катастрофічних наслідків.

 

Сектором розроблено пам’ятку населенню Чугуївського району щодо попередження пожеж в природних екологічних системах у 2019 році.

Щоб ваша необережність не стала причиною лісової пожежі, виконуйте наступні правила.

Ніколи не підпалюйте суху траву на галявинах у лісі. Якщо ви побачите, як це роблять інші, зупиніть їх і поясніть, чим небезпечне спалювання трави.

Ніколи не розкладайте багаття в сухому лісі. Насамперед переконайтесь, що вогнище розташовується на піску або глині.

Перш ніж розпалити багаття, згребіть лісову підстилку з місця, де буде вогнище, і навколо нього в радіусі одного метра.

Перед тим як піти, залийте багаття водою. Після цього розгребіть попіл і переконайтеся, що під ним не збереглося тліючих вуглин. Не йдіть від залитого багаття, поки від нього йде дим або пара. Про те, чим заливати багаття, подбайте заздалегідь.

Ніколи не кидайте непогашені сірники або цигарки. Пояснюйте друзям і знайомим, що їхня необережність може стати причиною пожежі.

Якщо ж ви помітили пожежу, що починається, наприклад, невелике загорання трави або тліючу лісову підстилку від покинутого кимось багаття, намагайтеся загасити його самі. Іноді досить просто затоптати полум’я (правда, треба почекати і переконатися, що трава або підстилка дійсно не тліють, інакше може з’явитися знову).

Якщо пожежа досить сильна і ви не можете загасити її самотужки – якнайшвидше сповістіть тих, хто повинен цим займатися. Зателефонуйте до служби порятунку за телефоном «101» або 2-27-00 і повідомте про вогнище загорання і як туди доїхати.