Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Цього року він проходить під гаслом «Захист птахів: вирішення питань забруднення пластиком!».

 

Це глобальна екологічна кампанія, мета якої – привернути увагу до негативного впливу пластикового забруднення на мігруючих птахів та їх середовищ існування.

З щорічним виробництвом понад 300 млн. тонн пластик є одним з найбільш широко вживаних матеріалів у світі. Він використовується для своєї основної мети лише на мить у порівнянні з його життєвим циклом від 20 до 500 років. Частини пластику легко транспортуються в екосистеми через сили природи, викликаючи серйозні загрози мігруючих видів у всьому світі. Що ще гірше, пластик не просто розчиняється. Розбившись на дрібні частинки водою, сонячним світлом і вітром, це часто призводить до летальних випадків проковтування і заплутування. Кількість птахів, що гинуть від впливу пластмаси, щорічно становить 1 мільйон і зростає. Існуючі дослідження вказують на актуальність цього питання: лише за два десятиліття між 1960 – 1980 роками кількість птахів, що знайшли в організмі пластик, зросла з 5% до 80%.

Оскільки птахи відіграють важливу роль у природі та житті людини, просимо обмежити використання пластику, замінивши його на екологічно чистий матеріал, не залишати пластик на берегах водоймищ. У природних умовах існують складні взаємозв’язки між птахами й рослинами, з одного боку, та між птахами й іншими тваринами – з другого. Частина птахів щороку мігрує з далекої півночі на далекий південь і повертається назад. Завдяки діяльності мігруючих птахів підтримується баланс екосистеми в цілому. Міграція птахів є одним із індикаторів біорізноманіття, здоров’я екосистеми, змін клімату.

Міжнародному співтовариству необхідно вжити термінових заходів для скорочення травм і смертності мігруючих птахів через пластикове забруднення. Всесвітній день міграційних птахів 2019 року – це унікальний шанс об’єднати зусилля для вирішення серйозної проблеми пластикового забруднення та підкреслити його негативний вплив на мігруючих птахів. Давайте об’єднаємо наші голоси для вирішення цієї швидко зростаючої екологічної турботи!