Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Голова ХОДА та маршал Мазовецького воєводства Республіки Польща Адам Струзік спільно розглянули напрямки розвитку міжрегіонального співробітництва.

 

13 травня Юлія Світлична з робочою поїздкою перебуває в польській столиці. Голова ХОДА очолює делегацію Харківщини, до складу якої увійшло керівництво регіону, депутати обласної ради та представники бізнесу.

«У Варшаві ми разом із депутатами обласної ради мали низку дуже важливих зустрічей, у тому числі з керівництвом Польсько-азійської торгової палати та керівництвом Мазовецького воєводства, - розповіла голова ХОДА. - Домовилися про реалізацію вагомих проектів, що стосуються, в першу чергу, машинобудування, а також переробної галузі. І, звичайно, маємо нові проекти для талановитої молоді у сфері вишівської освіти».

Під час зустрічі зі своїм колегою – очільником центрального регіону Польщі, Мазовецького воєводства, Адамом Струзіком Юлія Світлична презентувала потенціал Харківської області та перелічила низку напрямків, за якими можливе розширення співпраці двох регіонів.

«У нас є контакти з кількома українськими областями, і ми дуже зацікавлені в цих контактах. Ми зацікавлені не тільки в двосторонніх контактах, але й також у транскордонних проектах, - відзначив Адам Струзік. - Ми готові для встановлення більш тісних контактів із залученням економічних структур. Політичний рівень також можливий і очевидний. Ми хотіли б ті контакти, які ви сьогодні встановлюєте, перекласти на співпрацю в економічній площині».

Голова ХОДА та маршал Мазовецького воєводства Республіки Польща обговорили можливе співробітництво у сфері промисловості, ІТ, екології та науки й освіти, а також обмін бізнес-делегаціями регіонів.

«Наші регіони досить схожі інфраструктурно та економічно. Ми із задоволенням підготуємо свої пропозиції, щоб налагодити регіональне співробітництво та щоб посилити наш економічний потенціал, - сказала Юлія Світлична. - Будемо працювати й надалі для того, щоб нарощувати наші бізнес-зв’язки. У 2018-му році ми наростили зовнішньоторговельні відносини з Польщею в 1,5 раза, експорт харківських підприємств до Польщі збільшився в 1,7 раза. Отже, нам є над чим працювати, адже ми знаємо, що наш потенціал не вичерпаний».

Голова Харківської ОДА також запросила делегацію Мазовецького воєводства взяти участь у Міжнародному економічному форумі, що відбудеться в Харкові у вересні. Адам Струзік прийняв запрошення та відзначив, що розгляне можливість залучення до такої делегації представників бізнесу воєводства.