Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Захід пройшов 13 травня за участю заступника голови ХОДА Михайла Черняка.

 

На засіданні обговорили проведення розслідування щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів.

Розпочинаючи захід, заступник голови ХОДА зазначив, що питання, які стосуються нападу на громадських активістів, на сьогодні актуальні.

«Хоча ситуація з безпекою в регіоні стабільна і контрольована, на жаль, поодинокі випадки нападів на активістів не обійшли й Харківщину, – зазначив Михайло Черняк. – Сьогодні на захід запрошено керівників правоохоронних відомств області, які готові відзвітувати про проведену зі свого боку роботу».

Він додав, що керівництвом області приділяється цьому питанню особлива увага, адже безпека у регіоні - це пріоритет.

«Слід зазначити, що завдяки зусиллям голови ХОДА протягом останніх років у Харківській області забезпечено координацію зусиль усіх ланок правоохоронної системи щодо захисту конституційних прав та свобод громадян, - сказав директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА Олексій Максимов. - У першу чергу, забезпечено колективну та особисту безпеку кожного громадянина, незалежно від політичних уподобань, релігійних поглядів, статі, національності тощо».

За його словами, спільно з Консультативною місією Європейського Союзу в Харківській області розроблена та реалізується низка безпекових програм, які, в тому числі, містять комплекс заходів щодо забезпечення безпеки суспільства в цілому та кожного окремого громадянина.

«Тільки в 2019 році за ініціативою голови ХОДА з обласного бюджету було спрямовано 14 млн грн на реалізацію заходів цих програм. Завдяки фінансуванню заходів з реформування безпекового сектору в області забезпечено значне зниження рівня злочинності та оперативне розкриття скоєних злочинів, - сказав Олексій Максимов. - Харківська обласна державна адміністрація й надалі вживатиме вичерпних заходів щодо координації роботи правоохоронних органів, що спрямовані на забезпечення життя та здоров’я наших громадян».