Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Традиційне феєричне свято «Таланти третього тисячоліття», що зазвичай завершує черговий навчальний рік, цьогоріч пройшло у новому форматі. Адже вперше було започатковано професійну премію серед педагогів та учнів – переможців та призерів обласних, всеукраїнських та міжнародних інтелектуальних та творчих, професійних конкурсів, спортивних та туристичних змагань.

 

Символічно, що це свято молоді проводиться саме напередодні Дня Європи, коли співвітчизники особливо відчувають себе частиною цивілізованої світової спільноти, зокрема, європейського простору, активно долучаються до культурних, спортивних, соціальних та благодійних проектів міжнародного масштабу. Саме таким національним аналогом європейського освітянського середовища і стала українська версія міжнародної премії серед вчителів та учнів.

«Останніми роками сфера освіти в нашому районі розвивається дуже інтенсивно, і це добре. Але навіть цього недостатньо, й держава повинна значно збільшувати фінансування та увагу в цьому напрямі, – звернувся до присутніх голова райдержадміністрації Микола Шошин. – Треба активніше й ефективніше допомагати вчителям та батькам виховувати підростаюче покоління, від якого ми очікуємо значних позитивних перетворень у суспільстві. Сьогоднішні учні – найцінніший національний скарб, й інвестиції в їх розвиток  окупляться сторицею. А які талановиті діти на Чугуївщині, ми добре знаємо! Тож щиро дякую всім причетним до виховання такої чудової молоді й бажаю так само творчо та невтомно продовжувати вашу благородну справу!» 

Микола Шошин із задоволенням взяв участь у нагородженні переможців.

Чудове яскраве забарвлення святкового заходу органічно доповнили талановиті вихованці Чугуївського районного центру дитячої та юнацької творчості з театру естрадної пісні «Фламінго», естрадного балету «Юсалія», колективу спортивного бального танцю «Вдохновение», естрадної студії «Мультітрек».

 

Довідково. Відзначено понад 130 земляків. Кращими серед кращих, хто отримав, окрім грошових винагород та дипломів, головну відзнаку – спеціальну статуетку, стали:

Номінація «Інтелектуал року»: серед вчителів – Валентина Малій (Есхарівська ЗОШ) і Любов Таран (Новопокровський НВК); серед учнів – Олексій Мартиненко (Новопокровський НВК) і Лілія Пажина (Есхарівська ЗОШ).

Номінація «Талант і майстерність року»: серед вчителів – Ольга Шепіт, керівник гуртка районного центру дитячої та юнацької творчості; серед учнів – Аліна Повстен (Кам’яноярузький НВК) і Дар’я Воронова (Новопокровський НВК).

Номінація «Краєзнавець та еколог року»: серед вчителів – Дар’я Гулякіна, керівник гуртка Будинку дитячої творчості; серед учнів – Марина Малявіна (Великобабчанський НВК).

Номінація «Спортсмен та турист року»: серед вчителів – Михайло Наточій,  керівник гуртка центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, і Олег Кузнєцов (Есхарівська ЗОШ); серед учнів – Анастасія Пучкова (Есхарівська ЗОШ)і Михайло Булгаков (Введенський НВК).

Номінація «Професіонал та новатор року»: Марина Головач – вихователь Новопокровського ДНЗ.