Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Галерея

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Галини Олексієвець пройшло чергове засідання комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів та ефективного використання бюджетних коштів.

 

На засіданні були присутні голови сільських, селищних рад та голова комісії з припинення управління Чугуївського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Харківської області.

На засіданні комісії розглянуто питання заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску, платежів до Пенсійного фонду України відповідно до переліку боржників по єдиному соціальному внеску та економічно-активних боржників по платежах до Пенсійного фонду, який надійшов від Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області.

З метою наповнення бюджету Пенсійного фонду для фінансування виплати пенсій проведено роботу з головами сільських, селищних рад, якими опрацьовано перелік боржників зі сплати єдиного соціального внеску та платежів до Пенсійного фонду України.

Чугуївською районною державною адміністрацією направлені листи до Харківської державної об’єднаної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Харківській області та до Чугуївського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Харківської області.З економічно-активними боржниками проведено роботу щодо погашення заборгованості зі сплати платежів до Пенсійного фонду України.

Також протягом 2019 року зазначене питання буде розглядатись на засіданні районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.